універсальний катер скіммер-нафтозбірник

Номер оголошення 783726

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісепський машинобудівний завод» є виробником катерів для різних сфер застосування.

Наше підприємство готове виготовляти спеціальні катери для робіт у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із запобіганням та ліквідації розливів нафти у закритих акваторіях портів, акваторіях річок, озер. Катр-катамаран використовується як автономний скиммер-нафтосборщик.

Катер багатофункціональний: його можна використовувати і як збирач напливного сміття, і як повноцінний автономний нафтозбирач будь-яких фракцій нафтопродуктів, від тонкої нафтової плівки до важкої в'язкої нафти. Гідравлічна підвіска, передбачена на підставі знімного скімера, не має аналогів на суднах такого типу: у процесі збирання нафтопродуктів за рахунок переміщення гідравлічної підвіски скіммер можна підняти або опустити на необхідну висоту. Це значно спрощує і прискорює процес збирання нафтопродуктів. Катамаран оснащений обладнанням, достатнім для збирання 3-4 тонн нафтопродуктів, при цьому для проведення робіт достатньо екіпажу із двох осіб.

Виробництво складає власних виробничих площах підприємства. Підприємство має склад запасних частин, сучасне технологічне обладнання, технічну документацію та висококваліфікований персонал.

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» дає гарантію: від 12 до 36 місяців. Підприємство сертифіковане за системою менеджменту якості ISO 9001-2008 (ISO 9001:2008), має всі необхідні ліцензії та сертифікати. Постачання товарів здійснюється з прийманням представника замовника.

Просимо повідомити про зацікавленість придбання цієї номенклатури

ел. пошту: info@kmz1.ru

Служба продажу групи компаній: +7 (812) 438-04-93, доб. 131

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Дезінфо. Безкоштовні оголошення Заліщіків та Тернопільської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дезінфо. Безкоштовні оголошення Заліщіків та Тернопільської області