ремонт електродвигунів

Номер оголошення 786809

Опис

Виробничий холдинг «Кінгісеппський машинобудівний завод» - пропонує співпрацю з поточного та капітального ремонтів, модернізації електродвигунів вітчизняного та імпортного виробництва до 1000кВт, ремонт багатошвидкісних електродвигунів (2-х, 3-х швидкісних), ремонт низькооборотних електродвигунів, суднових електродвигунів, спец редукторів, асинхронних, кранових, загальнопромислових, однофазних, трифазних та інших електродвигунів.

Одними з основних і найбільш затребуваних робіт є: перевірка правильності намотування, стан валу ротора, стан підшипникових щитів, заміна або перемотування статорної обмотки, балансування ротора, просочення статорної обмотки ізоляційним лаком, сушіння в печі, відновлення та ремонт щитів, валів посад під підшипники та напівмуфти, заміна підшипників.

Виробничий холдинг «КМЗ» використовує тільки високоякісні матеріали, сучасні технології та обладнання. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Контроль за виконанням робіт здійснює ВТК підприємства, можливе постачання виробів з прийманням закріпленого ОП МО РФ, Морського та Річкового регістрів.

Примітка: з повним переліком обладнання, запчастин, вузлів і агрегатів, що виготовляється, а також переліком виконуваних робіт, Ви можете ознайомитися на сайтах ПК «КМЗ».

www.spbdiesel.ru

www.kmz1.ru

www.boatprof.ru

www.northsea.ru

www.servicecummins.ru

www.tm600.ru

Просимо повідомити про зацікавленість придбання цієї номенклатури на ел. пошту: info@kmz1.ru

8 (812) 318-52-04, вих. 338

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Дезінфо. Безкоштовні оголошення Іршави та Закарпатської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Дезінфо. Безкоштовні оголошення Іршави та Закарпатської області